Bestuur

Bestuur

Voorzitter

Jan Wijnia vz  Jan Wijnia

Wijnia.trekvogels@glazenkamp.net

06-10983777

Verantwoordelijkheden en taken: leiding geven aan het bestuur, interne en externe representatie

Secretaris

Piet Geerts secr.  Piet Geerts

piet.j.geerts@gmail.com

024 3237787

06 37296478

Verantwoordelijkheden en taken: algemene administratie, ledenadministratie, kledingadministratie, wedstrijdsecretariaat, terreinmeester, archief, onderhoud en beheer, evenementencommissie, vertrouwenscommissie, contacten met KNVB

Penningmeester

Dragt R

Verantwoordelijkheden en taken: financiƫle administratie, sponsorcommissie, commissie onderhoud & beheer, clubhuisbeheer, kleding.

Bestuurslid seniorenzaken

Verantwoordelijkheden en taken: seniorenvoetbal

Bestuurslid jeugdzaken

Henk Jans jeugd  Henk Jans

hjans@planet.nl

06-30010630

Verantwoordelijkheden en taken: vice-voorzitter, junioren, jeugdcommissie, Sportiviteit en Respect, aanspreekpunt clubhuisorganisatie en oud papier.

Bestuurslid technische zaken

Ben Klaassen TC  Ben Klaassen

bfklaassen@wxs.nl

06- 51932548

Verantwoordelijkheden en taken: technische zaken, technische commissie, technische jeugdcommissie, sponsorcommissie, voetbalacademie

Bestuurslid algemene zaken

Ron Dragt 

ron.dragt@gmail.com

tel: 06-52802255.

Verantwoordelijkheden en taken: website, clubblad, vrijwilligerscommissie, medische commissie, contactpersoon beheer met gemeente en Montessori, scheidsrechters

Bestuurslid vrouwenzaken    (aspirant lid)

Robin  Robin Rossen

robinrossen@hotmail.com

Telefoon: 06 - 11 76 89 08

Verantwoordelijkheden en taken: vrouwenvoetbal

Logo Convertantclub van NEC

Contact

Trots op transparant

V.V. Trekvogels
Luciaweg 25
6523 NK Nijmegen

Telefoon clubhuis:
024 - 3229987
vvtrekvogels@gmail.com